Andreas & Moskin

Дивитись відео

ФОТО:

Andreas & Moskin
Andreas & Moskin
Andreas & Moskin
Andreas & Moskin

ВІДЕО:

Про групу

Cover Band (Кавер група) "LUX BАND" - професійні музиканти на весілля, що мають за плечима чималий досвід виступів перед найрізноманітнішою публікою.
Музична група «LUX BАND» виконує найбільш відомі cover улюблені сучасні та українські хіти і дарує нереальний танцювальний настрій!
«LUX BАND» на весілля , корпоратив, день народження, новий рік, ювілей готує кращі танцювальні хіти з жіночим та чоловічим вокалом в чудовій якості.
Маючи досвід виступу у містах: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Одеса, Рівне та батьох інших містах України та за кордоном - хіти, які виконує кавер група (Cover band) «LUX BАND» відкриваються для вас у новому звучанні!
Запальна музика, море драйву та позитиву. Атмосфера радості та веселощів, енергетика живого звуку - все це «LUX BАND».

У нашу вартість входить технічне та світлове обладнання!
Зробимо Ваше весілля ,день народження, корпоратив чи інший захід надзвичайно музичним та запальним!

Пакет послуг

Start

Склад групи: вокаліст, вокалістка та DJ. Час роботи: до 02.30. У вартість входить технічне та світлове обладнання!

Start

Premium

Склад групи: вокаліст, вокалістка, ,клавішні (або саксофон). Час роботи: до 02.30. У вартість входить технічне та світлове обладнання!

Premium

Lux- Хіт замовлень!

Склад групи: вокаліст, вокалістка, саксофон та клавішні. Час роботи: до 02.30. У вартість входить технічне та світлове обладнання!

Lux

Lux +

Склад групи: вокаліст, вокалістка, клавішні, саксофон , ударні та DJ.Час роботи: до 02.30. У вартість входить технічне та світлове обладнання!

Lux +

Не кожному зрозуміле таке словосполучення, як «кавер група». Хто це – музиканти-пародисти або вони виконують чужі хіти?

Кавер група виконує кавер пісні. Кавер пісня колись була виконана в оригіналі знаменитим співаком. Кавер група виконує цей хіт у своїй обробці, при цьому важливо не втратити початковий мотив і зміст. Тобто кавер група виконує популярні добре відомі хіти по-своєму.

Кавер група у місті Львів від нашої івент-агенції професійно і красиво виконає ваші улюблені композиції і в новій обробці. Також нерідко у кавер групи є в репертуарі досить багато своїх власних пісень та мелодій. Виконавець може чергувати свої і чужі композиції.

Кавер група на весіллі привнесе нові нотки в свято

Запрошуючи музикантів на свято, у вас є вибір: запросити відомих виконавців пісень або ж кавер групу з обробленими по-своєму хітами і власними піснями. Оцініть переваги кавера:

  • Це не просто переспів знаного хіта, а ціла робота над композицією. Вона повинна не втратити знайомі нотки і слова, але зазвучати по-новому.
  • Зазвичай музиканти кавер груп володіють великою фантазією, тому створюють композиції власного твору і аранжування не менш красиві, ніж виконувані хіти.
  • Безсумнівно, знайомі пісні подобаються багатьом, але нові мелодії стануть прекрасним доповненням. Надалі кавер групу можна запросити і на будь-яке інше торжество.

Веселі музиканти на весіллі піднімуть настрій вашим гостям, будуть підтримувати святкову атмосферу. В такому колоритному місті, як Львів, весілля відзначають з особливим розмахом, тому музичний супровід тут не на останньому місці. Звертайтеся до професіоналів, тоді ваш вечір стане незабутнім та по-справжньому святковим.


Вы можете позвонить мне и узнать все детали вашего будущего мероприятия

+38(093)096 8 999

Или оставить свои данные и я сам вам перезвоню

×

×

×

X
×

×